Profesyonel Web Tasarım

İster küçük bir start-up, ister daha köklü bir şirket olun, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.

Kurumsal marka kimliğinizi belirginleştirecek, firmanızı en iyi şekilde temsil edecek web tasarım çözümleri sunmaktayız.

Sizlere oluşturduğumuz paketlerimizi inceleyin.

previous arrowprevious arrow
queen_beach_1024x768
dilekbalikevi_1024x768
cornerspizza_1024x768
gogomar_online_1024x768
ekodovizwebsite_1024x768
ha_1024x768
aker_1024x768
dentamarmaris
vd
ce
bonsai
element
antik
portakalsanat
next arrownext arrow
Shadow

Web Siteniz” Dijital Dünyadaki Temsilcinizdir.

Kurumsal Web siteleri var olan veya potansiyel müşterilerinizin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını, ürün veya hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde görüp; size en kısa ve kolay şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.

Web siteniz kurumsal kimliğinizi en üst düzeyde yansıtacak şekilde tasarlanmalı ve müşterilere hızlı, kolay ve keyifli bir kullanım sunmalıdır.

Ürün ve hizmetlerinizi doğru ve anlaşılır bir şekilde sergilemelidir. Kullanıcılar sitenizi ziyaret ettiğinde bunu kuruluşunuzun bir yansıması olarak görürler.

Web siteniz profesyonel görünüyorsa, içerikler açıklayıcı ve anlaşılır ise ziyaretçilerin siteniz ve firmanız üzerindeki güven duygusu ve sizi tercih etme olasılıkları artacaktır.

Tam tersi site kötü tasarlanmış yapılandırılmış ve/veya güncel değilse güven ve prestij kaybı oluşturacaktır.


WEB SİTESİ PROJE SÜRECİMİZ

PROJE KAPSAMINI BELİRLEME

İlk olarak, hedeflerinizi ve genel ihtiyaçlarınızı belirlemek ve proje için bir çalışma kapsamı oluşturmak için sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz.

TASLAK OLUŞTURMA

Tasarımcılarımız ve geliştirme ekibimiz, müşteri tarafından incelenmek üzere sitenin genel hatlarını belli eden taslaklar oluşturacaktır.

TASLAK SUNMA

Ekibimiz sitenin genel temellerini attıktan sonra olumlu ya da olumsuz dönüş almak üzere müşterilere sitenin ilk halini sunarlar.

WEB SİTE GELİŞTİRME

Müşterilerimiz tarafından verilen geri dönüşler neticesinde tasarım ekibimiz sitede revize edilmesi talep edilen bölümü düzenler. Bu aşamadan sonra siteyi geliştirme adımları başlar. Müşteriler tüm bu süreçte sıklıkla bilgilendirilir.

CANLIYA ALMA

Web sitesi müşteri tarafından tamamen gözden geçirilip onaylandıktan sonra site, tarafımızdan canlıya alınır.

Web Projenize Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.