2004 yılından beri dijital sektörde olan;

Marissoft Teknoloji,

YILLIK TECRÜBE

2004 yılı itibari ile iki genç girişimci Ufuk Aykut ve Volkan Çiftçi tarafından kurulmuş olup, kurumsal internet hizmetleri vermek amacıyla 2022 yılında yeni bir yapılanmaya gitmiştir.

2005 yılında Bilgi Teknolojileri Kurumu’ndan Yer sağlayıcı faaliyet belgesi alan ilk hosting firmalarından birisi oldu. Halen bölgesel olarak küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşlara web yayıncılığı, web tasarımı, hosting hizmetleri ve diğer görsel uygulamalar ile gelişmiş internet uygulamaları ve çözümleri sunmaktadır.

2010 yılı ile yaklaşık 200 müşteri potansiyeli ile hizmet veren Marissoft, kurumsal anlamda Muğla bölgesinde faaliyet gösteren en kapsamlı ve en gelişmiş İnternet hizmetlerini sunan tek firma oldu. Marissoft, çok genç bir şirket olmasına rağmen, çalışanlarının değerli tecrübe ve birikimleriyle, kısa bir sürede önemli projeleri başarıyla gerçekleştirdi.

2021 yılı ile birlikte, bünyesine MS Games Studio ‘yu ekleyen firmamız, kurduğu stüdyo ile yerel ve global olarak; mobil uygulama tasarımı, oyun geliştirme hizmetleri vermeye başlamıştır.

Zaman Tüneli

2004
2010
2022

Yıllar içinde değişen web site tasarımlarımızı sizlere sunak isteriz.

Ekibimiz

Ufuk AYKUT

Kurucu Ortak / Yazılım Uzmanı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

Volkan ÇİFTÇİ

Kurucu Ortak / Proje Uzmanı

Giresun Üniversitesi / Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

İbrahim BÖREKÇİ

Grafik Tasarımcı / Geliştirici

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

Sizler için en uygun ve ideal çözümleri sunmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Web sitemizde keyifli bir gezinti dileriz.