2004 yılından beri dijital sektörde olan;

Marissoft Teknoloji,

YILLIK TECRÜBE

2004 yılı itibari ile Marmaris merkezli kurulan oluşum, kurumsal internet hizmetleri vermek amacıyla 2022 yılında yeni bir yapılanmaya gitmiştir.

2007 yılında Bilgi Teknolojileri Kurumu’ndan Yer sağlayıcılığı faaliyet belgesi alan ilk hosting firmalarından birisi oldu.

2010 yılı ile yaklaşık 200 müşteri potansiyeli ile hizmet veren Marissoft, kurumsal anlamda Muğla bölgesinde faaliyet gösteren en kapsamlı ve en gelişmiş İnternet hizmetlerini sunan tek firma oldu.

2021 yılı ile birlikte, bünyesine MS Games Studio markasını resmi olarak tescilleyen firmamız, kurduğu stüdyo ile yerel ve global olarak; mobil uygulama tasarımı, oyun geliştirme hizmetleri vermeye başlamıştır.

2022 yılı sonunda QRkoddijitalmenu.com ve Karekodkartvizit.com projelerini hayata geçiren ekibimiz, QR Menü ile işletmelerin temassız ve hijyenik bir şekilde hizmet sunulabilmesini, Karekod Dijital Kartvizit hizmeti ile de; kişilerin kartvizitlerini dijital ortama taşımasını sağlamıştır.

2023 yılına girerken halen bölgesel olarak küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşlara web yayıncılığı, web tasarımı, hosting hizmetleri ve diğer görsel uygulamalar ile gelişmiş internet uygulamaları ve çözümleri sunmaktadır.

Ekibimiz

Ufuk AYKUT

Kurucu Ortak / Web Yazılım Uzmanı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

İbrahim BÖREKÇİ

Grafik Tasarımcı / Mobil Yazılım Geliştirici

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

Zaman Tüneli

Yıllar içinde değişen web site tasarımlarımızı sizlere sunmak isteriz.

2004
2010
2022

Sizler için en uygun ve ideal çözümleri sunmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Web sitemizde keyifli bir gezinti dileriz.