Mobil Uygulama IOS ve Android Uyumlu

IOS ve Android akıllı telefonlar için mobil uygulama geliştirme, yazılım, tüm işletim sistemleri ile uyumlu web tasarım alanlarında hizmet veriyoruz.

Hazırda var olan web sitenizi, uygulamaya dönüştürebiliriz. Böylelikle sitenizde yaptığınız her değişiklik uygulamanıza da anında yansısın.

Webview, halihazırda mevcut olan web sitenin ana görünümünü yansıtmasıdır. Webview uygulama yapabilmek için internet sitenizin mobil uyumlu olması gerekmektedir.

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

İşinizi büyütmek, siparişleri artırmak ve daha çok kişiye ulaşmak istiyorsunuz. Bunun için markanıza ait bir Andorid ve iOS mobil uygulama sahibi olma kararı verdiniz. Dijital dünya için; Doğru yoldasınız.

IOS ve Android akıllı telefonlar için mobil uygulama geliştirme, yazılım, tüm işletim sistemleri ile uyumlu web tasarım alanlarında hizmet veriyoruz.

Hazırda var olan web sitenizi, uygulamaya dönüştürebiliriz. Böylelikle sitenizde yaptığınız her değişiklik uygulamanıza da anında yansısın.

Webview, halihazırda mevcut olan web sitenin ana görünümünü yansıtmasıdır. Webview uygulama yapabilmek için internet sitenizin mobil uyumlu olması gerekmektedir.


MOBİL UYGULAMA PROJE SÜRECİMİZ

PROJE KAPSAMINI BELİRLEME

İlk olarak, hedeflerinizi ve genel ihtiyaçlarınızı belirlemek ve proje için bir çalışma kapsamı oluşturmak için sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz.

TASLAK OLUŞTURMA

Tasarımcılarımız ve geliştirme ekibimiz, müşteri tarafından incelenmek üzere sitenin genel hatlarını belli eden taslaklar oluşturacaktır.

TASLAK SUNMA

Ekibimiz sitenin genel temellerini attıktan sonra olumlu ya da olumsuz dönüş almak üzere müşterilere projenin ilk halini sunarlar.

UYGULAMA GELİŞTİRME

Müşterilerimiz tarafından verilen geri dönüşler neticesinde tasarım ekibimiz sitede revize edilmesi talep edilen bölümü düzenler. Bu aşamadan sonra uygulamayı geliştirme adımları başlar. Müşteriler tüm bu süreçte sıklıkla bilgilendirilir.

CANLIYA ALMA

Uygulama müşteri tarafından tamamen gözden geçirilip onaylandıktan sonra mobil marketlerde, tarafımızdan canlıya alınır.

Yazılım Projenize Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.