Mobil Oyun Geliştirme

Oyun geliştirme ekibimiz, mobil, web ve PC’de kusursuz performansa sahip, kazanan ve etkileşimli 2D, 3D oyunlar ve mobil uygulamalar oluşturmak için Unity platformunu kullanıyor.

Şirketimiz, mobil oyununuzu diğerlerinden farklı kılmak için ihtiyacınız olan herhangi bir karakter, arka plan veya tasarımları oluşturabilir. Tekli veya çoklu platformlar için yazılımlar geliştiriyoruz.

Stüdyomuzun mobil oyun yazılımı çözümleri , en son teknolojiyle oluşturulmuş, ilgi çekici ve son derece sürükleyici oyunlar sunmanıza olanak tanır.

Oyun geliştiricilerimiz , mobil platformlar, sosyal oyunlar oluşturmak için entegre sosyal medya API’leri ile bir cihazın doğal donanımını kullanarak etkileşimli mobil uygulamalar oluşturur.

Siz Hayal Edin Biz Tasarlayalım

Performans odaklı kurguya yönelik geliştirilen kurumsal oyun uygulamalarımız ise hem kurum içi personellerinizin performansını Mobil Aplikasyon yapısı ile eğlenceli ve hızı sonuç veren bir hale dönüştürmekte hem de personelinizin performansı ile ilgili Yapay Zeka alt yapısı sayesinde tarafsız, ön yargısız ve gerçekçi bilgileri size sunabilmektedir.

Daha detaylı bilgi için oyun stüdyomuzun;
İnternet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.