Mobil Uygulama

İşinizi büyütmek, siparişleri artırmak ve daha çok kişiye ulaşmak istiyorsunuz. Bunun için markanıza ait bir Andorid ve iOS mobil uygulama sahibi olma kararı verdiniz. Dijital dünya için; Doğru yoldasınız.

Web Tasarımı

Kurumsal Web siteleri var olan veya potansiyel müşterilerinizin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını, ürün veya hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde görüp; size en kısa ve kolay şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.


PROJE SÜRECİMİZ

PROJE KAPSAMINI BELİRLEME

İlk olarak, hedeflerinizi ve genel ihtiyaçlarınızı belirlemek ve proje için bir çalışma kapsamı oluşturmak için sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz.

TASLAK OLUŞTURMA

Tasarımcılarımız ve geliştirme ekibimiz, müşteri tarafından incelenmek üzere sitenin genel hatlarını belli eden taslaklar oluşturacaktır.

TASLAK SUNMA

Ekibimiz sitenin genel temellerini attıktan sonra olumlu ya da olumsuz dönüş almak üzere müşterilere sitenin ilk halini sunarlar.

WEB SİTE GELİŞTİRME

Müşterilerimiz tarafından verilen geri dönüşler neticesinde tasarım ekibimiz sitede revize edilmesi talep edilen bölümü düzenler. Bu aşamadan sonra siteyi geliştirme adımları başlar. Müşteriler tüm bu süreçte sıklıkla bilgilendirilir.

CANLIYA ALMA

Web sitesi müşteri tarafından tamamen gözden geçirilip onaylandıktan sonra site, tarafımızdan canlıya alınır.


Projenize Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.