Ödememi Yaptım, Şimdi Ne Olacak?

-Alan Adı Kayıt, SSL ve Hosting Paketleri:

Ödemenizi Havale/EFT/ ile yaptıysanız, ödemeniz kontrol edilip hesabınız aktifleştirilecektir ve hesap bilgileriniz e-posta ile gönderilecektir.

Ödemenizi Kredi kartı ile yaptıysanız, hesabınız otomatik olarak aktifleştirilir ve hesap bilgileriniz 10 dakika içerisinde e-posta ile gönderilir. Çok nadir de olsa, sistemde hata oluşması halinde hesap bilgileriniz otomatik olarak gönderilemeyebilir. Bu tip durumlarda, ödemeniz manuel olarak onaylanarak hesap bilgileriniz gönderilecektir.

-Diğer Satın Alınan Hizmetler:

Online web ürünleri dışında aldığınız tüm hizmetler için; müşteri temsilcimiz detaylı bilgilendirme için sizinle irtibata geçecektir.

Domain, Hosting, SSL barındırma hizmeti veriyormusunuz?

Evet veriyoruz. Yeni oluşturacağınız web sitelerinizin domain + ssl + hosting gibi tüm ihtiyaçlarınız sitenizin bizde barınması ile birlikte ilk yıl ücretsiz sağlıyoruz. Gelecek yılda ise sadece 1 yıllık uzatma bedeli alıyoruz.

Web sitem başka hosting firmasında aktif ama domainim sizde barınsın derseniz; dilediğiniz firmadan kendi adımıza transfer ediyoruz, transfer ücreti dışında ek bir ücret vermenize gerek duymadan domain adresinizin süresini 1 yıl daha uzatıyoruz.

Ne tür web site projeleri yapıyorsunuz?

Çok uzun süredir bir çok alanda bir birinden farklı projeler ürettik. Aktif olarak;

  • E-Ticaret,
  • Kurumsal Web Site,
  • Kişisel Web Site,
  • Etkinlik Web Siteleri (Düğün, Organizasyon vb.)
  • Blog Siteleri,

Ve farklı özel projelerde çalışmalar göstermekteyiz.

Hazırladığınız web sitesini biz yönetebiliyor muyuz?

Web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz yönetim (admin) paneli vardır. Web sitenizi kolaylıkla ve sınırsızca makale, sayfa, ürün girişleri yapabilir güncel olmasını sağlayabilir telefon veya tabletinizden de kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Web tasarım ve E-Ticaret projelerini kadar sürede teslim ediyorsunuz?

Projenin büyüklüğüne ve içeriğine göre bu süreç uzayıp kısalabilir. Bir kurumsal web site içeriği hazırlanıp gönderildiği taktirde 7 – 14 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. E-ticaret sitelerinde bu süre 7 – 29 iş günü arasında değişebilir.

İstenen ek özellikler ve tasarımsal değişiklikler süreci uzatabilir. Marissoft ekibi olarak işinizi en kısa sürede profesyonel şekilde çözmek için çalışıyoruz.