Menü içinden restoran siparişlerimi WhatsApp üzerinden alabilir miyim?

Sistemimizin WhatsApp desteği bulunmaktadır. Yönetim panelinizden WhatsApp sipariş sitemini aktif edip telefon numaranızı girdikten sonra siparişlerinizi telefonunuzdan alabilirsiniz.

Siparişin durumu ve detaylar ile ilgili müşterileriniz ile diyalokta kalarak sağlıklı bir marka iletişimi sağlayabilirsiniz.

QR Kod Menü Hangi Cihazlarda Kullanılır?

QR Kod Menü sistemi için bütün platformlar desteklenmektedir.

İşletim sistemi ayırt etmeden çalışan sistemimize, bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarınızdan QR tarama yapılarak kolaylıkla ulaşılmaktadır.

Menümde istediğim zaman değişiklik yapabilir miyim?

Sistemin en büyük avantajı bu. Menünüzde fiyat değişikliği oldu veya ürün değişikliği oldu. Dakikalar içinde bu değişikliği kolayca yapabiliyorsunuz. Destek birimimiz de bu konuda sizin yanınızda.

Ücretsiz olarak güncellemeleri sizin adınıza yapıyoruz.

Herkes Kolayca Kullanabilir mi?

QR Kod Menü Sistemini üretmede ki ilk amacımız Pandemi sonrası daha da önem kazanan hijyen ve temizlik konusudur. Kullanılan klasik menüler elden ele geçmesi ve yeterli temizliği yapılmadığı için oldukça sağlıksızdır. QR Kod Menü sistemi sayesinde kişi, kendi bireysel telefonundan veya tabletinden sizin işletmenizin menüsünü görüntüleyebilir.

Günümüz şartlarında sürekli değişen maliyetlerden dolayı; klasik menü kullanımı neredeyse tamamen rafa kalkmıştır. Çünkü baskı maliyetleri çok yüksektir. Oysa ki sistemimizde tüm menüyü baştan aşağı değiştirmek dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır.