Ödememi Yaptım, Şimdi Ne Olacak?

-Alan Adı Kayıt, SSL ve Hosting Paketleri:

Ödemenizi Havale/EFT/ ile yaptıysanız, ödemeniz kontrol edilip hesabınız aktifleştirilecektir ve hesap bilgileriniz e-posta ile gönderilecektir.

Ödemenizi Kredi kartı ile yaptıysanız, hesabınız otomatik olarak aktifleştirilir ve hesap bilgileriniz 10 dakika içerisinde e-posta ile gönderilir. Çok nadir de olsa, sistemde hata oluşması halinde hesap bilgileriniz otomatik olarak gönderilemeyebilir. Bu tip durumlarda, ödemeniz manuel olarak onaylanarak hesap bilgileriniz gönderilecektir.

-Diğer Satın Alınan Hizmetler:

Online web ürünleri dışında aldığınız tüm hizmetler için; müşteri temsilcimiz detaylı bilgilendirme için sizinle irtibata geçecektir.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Kredi kartı/Banka Kartı ile ödeme: Siparişi tamamlama aşamasında, kredi/banka kartı ile ödeme sekmesine gelerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Tüm kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile koruma altına alınmaktadır. 3D Secure hizmeti ve Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması Shopier altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsiniz.

Havale ile Ödeme: Siparişinizi tamamlama aşamasında, havale yapmak istediğiniz banka hesap numaralarımızı görebilirsiniz. Ayrıca size gönderilen e-posta içerisinden IBAN numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Siparişi tamamla butonuna bastıktan sonra, siparişinizin işleme alınabilmesi için, seçtiğiniz banka hesabımıza sipariş tutarını havale yaparak, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer ödemenizi internet bankacılığı üzerinden yapıyorsanız siparişinizin onaylanması için havale sırasında açıklama kısmına siparişte bulunan sipariş numarasını yazmanı önemle rica ederiz.

Kredi Kartı ile ödeme yönteminiz güvenli mi?

Tüm kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile koruma altına alınmaktadır. 3D Secure hizmeti ve Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması Shopier altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsiniz.